додому Новини Золоті обручки: однакові або різні?

Золоті обручки: однакові або різні?

487

Золоті весільні аксесуари стали класикою, тому їх найчастіше обирають для одруження. Однак якщо у пари різні смаки на прикраси, то купити золоту обручку — завдання із зірочкою. Все частіше молодята вибирають різні аксесуари. Сьогодні говоримо про вибір персоналізованих прикрас для весілля.

Чому купують різні золоті обручки?

Незважаючи на те, що однаковий вибір прикрас на весіллі залишається найбільш популярним, останнім часом багато молодят віддають перевагу непарним ювелірним виробам. Ми провели аналіз, щоб зрозуміти, що стимулює такий вибір:

  1. Якщо кожен партнер віддає перевагу унікальному дизайну, який відображає їх власний стиль і особистість, різноманітні золоті обручки дають можливість кожному з них виразити себе.
  2. Пара може вибрати аксесуари, які відображають їх інтереси чи хобі. Наприклад, вони можуть вибрати прикраси з дизайнами, пов’язаними з музикою, мистецтвом, спортом та іншим.
  3. Деякі молодята вибирають унікальні золоті обручки, щоб відобразити сімейні цінності або традиції. Таке часто зустрічається, якщо хтось із партнерів успадкував прикрасу від батьків та вносить до неї зміни під себе.
  4. Якщо кожен партнер віддає перевагу різним металам, наприклад, один — червоний колір, а інший — лимонний, персоналізовані золоті обручки можуть дозволити їм вибрати ті кольори металу, які їм подобаються.
  5. Весільний переполох часто супроводжується стресом, тому деякі пари вирішують взяти різні золоті прикраси, щоб не сперечатися між собою. Це дозволяє зберегти гармонію у стосунках і не відчувати напруги щодо вибору аксесуарів.

Якщо ви вирішили купити золоті обручки в різному дизайні, металі, стилі, то важливо розуміти — одна спільна риса в аксесуарів має бути. В іншому випадку це будуть аксесуари, а не прикраси для одруження. Найчастіше, вибираючи золоті обручки, молодята віддають перевагу єдиному стилю..

Золоті обручки: який стиль вибрати?

Від класичних простих прикрас до чудових каблучок-вічностей – при виборі золотих обручок можна вибирати з безлічі стилів. У 2023 році найбільшу популярність здобули простий дизайн і стиль «вічність».

Вибираючи просте обручку, ви отримуєте легкий догляд та обслуговування, можливість для змін та ремонту, простір для поєднання з іншими прикрасами. Саме в ситуації простого стилю золотих обручок, дівчина може одночасно носити заручний виріб. Серед недоліків простого стилю: надто спрощений дизайн без індивідуальності, а також гладкість поверхні, на якій подряпини та потертості будуть помітні.

Золота обручка вічності – це ювелірний виріб, прикрашений безперервним колом з діамантів або дорогоцінного каміння. Нескінченний ряд діамантів або дорогоцінного каміння на обручці символізує вічне кохання. Його переваги: краса, більше блиску, чудовий символізм. Ключовий недолік – неможливість змінити розмір.