додому Новини “Золота осінь – золотий вік”: для тернопільських пенсіонерів влаштували благодійний захід

“Золота осінь – золотий вік”: для тернопільських пенсіонерів влаштували благодійний захід

839
“Золота осінь – золотий вік”. Під таким гаслом волонтери «Платформи єдності» організували благодійний мистецький захід для пенсіонерів. Насолодитися театралізованими номерами та музикою до Тернопільської обласної філармонії прийшло близько 300 учасників. Волонтери кажуть, таким чином хотіли хоч трішки урізноманітнити дозвілля літніх людей та відволікти від поганих новин і тривог. Більше бачила наша Юлія Пацкаль.
Насолодитися народними танцями, піснями та музикою. У Тернопільській обласній філармонії днями влаштували свято для пенсіонерів “Золота осінь – золотий вік”. Благодійний мистецький захід організували та провели волонтери «Платформи єдності». Кажуть, таким чином хотіли хоч трішки урізноманітнити дозвілля пенсіонерів та відволікти їх від поганих новин і тривог.

Юрій Смакоуз, депутат Тернопільської міської ради, каже: “Ми займаємося різносторонніми заходами, як для дітей, поранених військовослужбовців. Розвозимо по лікарнях, по госпіталях подарунки. То рішили сьогодні не забувати і старше покоління, яке також потребує нашої уваги”.

Захід відвідало близько 300 людей.

Тарас Серетний, голова благодійної організації “Платформа єдності”, ділиться: “Це і внутрішньо переміщені, це і різні категорії людей. Це і батьки учасників збройної агресії, які захищають нашу країну на фронті. Це є волонтери, які з перших днів брали участь в різних заходах. І також це тернополяни та мешканці нашої області”.

Подивитися виступ академічного ансамблю народної музики прийшла й Марія Степанова. За плечима у жінки 32 роки державної служби в обласній адміністрації. Сьогодні ж пані Марія вже на заслуженому відпочинку і увесь свій час приділяє родині та вихованню онуків, адже її зять захищає нашу країну від ворога на Бахмутському напрямку.

Марія Степова, відвідувачка заходу, каже: Є” найважливіші три слова, які не повертаються. Це слово, час і можливість. І от сьогодні я дуже вдячна організаторам цього дійства, що запросили. Тому що я надіюсь, що отримаю певний позитив, розряд. Тому шо в дуже важкий час ми живемо”.

Опісля завершення мистецького заходу усі відвідувачі отримали подарунки.