додому суспільство Зниклий після розгону “Євромайдану” Ельвін Мансуров живий, але на зв’язок з родичами...

Зниклий після розгону “Євромайдану” Ельвін Мансуров живий, але на зв’язок з родичами ще не виходив

323

22 людей зникли безвісти після розгону "Євромайдану" та штурму адміністрації Президента у Києві. В списках серед зниклих є й мешканець Тернопільщини 23-річний Ельвін Мансуров з села Зарваниця Теребовлянського району. Сьогодні сестра хлопця, Аліна Захарків повідомила, є інформація, що Ельвін живий, але досі на зв'язок з родичами не виходив.

23-річний Ельвін Мансуров, мешканець Зарваниці Теребовлянського району, працює в Києві. За словами сестри хлопця, в ніч на 30 листопада на майдані Незалежності  його затримали і повезли в Шевченківський райвідділ міліції. Там він знаходився до 1 грудня, розповідає Аліна. Другого грудня, каже,  хлопець перебував в 17-й Київській міській лікарні. Вона зателефонувала на гарячу лінію і дізналася, що братові надали медичну допомогу і відпустили з лікарні.

Аліна Захарків, сестра Ельвіна Мансурова: "В нас вже є інформація, що вчора він знайшовся. Ми подзвонили ще раз на його номер старий, підняв трубку хлопець, сказав, що він вийшов тільки сьогодні з СІЗО. І мій брат був з ним і його сестрою. Брат з сестрою на майдані і він пішов до них і сказав, що нам передзвонить. Ми з ним ще не говорили".

Ще однин мешканець Тернопільщини Микола Лазаревський, серед дев'яти затриманих. Як повідомляють у соцмережах, йому інкримінують організацію масових погромів.

Віктор Мартинюк, член страйкового комітету: "Юридичним супроводом усіх проблемних питань, які виникли в Києві на майдані, тих людей, які потерпіли від кийків правоохоронців займаються народні депутати, безпосередньо і з нашої фракції, які є кваліфікованими юристами".

Віктор Мартинюк повідомив, що лікарні, до яких звертаються постраждалі не видають довідки про стан здоров'я та отримані тілесні ушкодження.

Віктор Мартинюк, член страйкового комітету: "Навіть щоб звернутися до суду з якоюсь позовною заявою, то нашим народним депутатам складно дати як доказ того, що тілесні ушкодження є. Людей навіть належним чином не оглядають, не дивляться, які в них є ступені ушкодження".

В соцмережах є інформація про список постраждалих та тих, кого досі не можуть знайти. Таблиця Євромайдан SOS дозволяє родичам і правозахисникам допомогти цим людям, знайти їм медиків і юристів. Список осіб яких розшукують родичі та друзі оновлюється щогодини. Інформацію про тих, хто зник безвісти просять повідомляти на гарячу лінію Євромайдану SOS: 0685481241; 0666849830; 0633379573.