додому благоустрій Знову без води частина “Сонячного” через аварію на колекторі

Знову без води частина “Сонячного” через аварію на колекторі

467

Без води продовжують залишатись сьогодні мешканці частини будинків на масиві "Сонячний" у Тернополі. Вчора ввечері там знову трапилась аварія на каналізаційному колекторі. Тільки комунальники ліквідували одну аварійну ситуацію і почали подавати воду, як за десять хвилин всього за кілька десятків метрів трапилась інша, цього разу на перехресті вулиць 15 Квітня і Київської. Водоканалівці запевняють: роблять усе можливе, аби якнайшвидше ліквідувати аварію і подати воду у домівки тернополян сьогодні до 23-ї години. Обіцяють працювати без відпочинку, поки не відремонтують.

Ганна Загородна, начальник відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП "Тернопільводоканал": "Аварійну ситуацію на каналізаційному колекторі по проспекту Злуки – 15 Квітня ліквідовано було вчора десь приблизно в 21 годині. В 21.30 почали відновлювати водопостачання. Частина вулиць відновили водопостачання і в другу сторону на каналізаційному колекторі, тобто в сторону вулиці Київської знов утворився обвал".

Без води сьогодні залишаються вулиці Стуса, Петлюри, Братів Бойчуків, 4, Злуки, 57 і 59 та десять будинків на вулиці 15 Квітня. У водоканалі пояснюють: аварії одна за одною трапляються через зношеність каналізаційних мереж. До прикладу, мережам, які прокладені через масив "Сонячний", вже більше тридцяти років. Єдиний вихід, аби аварій не траплялось, – замінити мережі на нові, але це поки що нереально, кажуть комунальники, бо дуже дорого.

Ганна Загородна, начальник відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП "Тернопільводоканал": "Це зношеність каналізаційних мереж, тут труби бетонні і зношується бетон, вимивається, гази спричиняють розрушення бетону. Зараз на даний час люди стали менше користуватися водою, тому що лічильники в квартирах і менше почали зливати воду і в більшості менше йде стоків, а більше труба заповнена газами і от ці гази спричиняють розрушення каналізаційної мережі".

Відновити водопостачання водоканалівці планують до 23 години сьогоднішнього вечора. Якщо це не вдасться, будуть працювати доти, поки не відремонтують усе і в домівках тернополян не з'явиться вода. Тим часом, у водоканалі радять мешканцям, які залишились без води, скористатись колонками-качалками, що розташовані за адресами: 15 Квітня, 27 та 43, Корольова,10 і Чалдаєва,1.

 

ЧИТАТИ ЩЕ:  Без води через аварію залишились мешканці частини мікрорайону "Сонячний"