додому Новини Знайти роботу своєї мрії тернополян запрошують у День кар’єри PROFiT Day

Знайти роботу своєї мрії тернополян запрошують у День кар’єри PROFiT Day

712

Прийти та знайти роботу своєї мрії закликають організатори проекту День кар’єри PROFiT Day. Захід відбудеться завтра, 25 травня, в Українському Домі. Цього ж дня такі проекти пройдуть у багатьох містах України. День кар’єри проводитимуть в Тернополі вже втретє. Роботодавців, які пропонують тут вакансії, цьогоріч суттєво побільшало, кажуть організатори проекту. Чи не найбільше їх буде зі сфери ІТ.

Цьогорічний День кар’єри PROFiT Day у Тернополі обіцяє відзначитись неформальними навчальними заходами. Свою діяльність та актуальні вакансії тут презентуватимуть понад 30 компаній.

– Це будуть власне роботодавці, які вже мають відкриті, актуальні вакансії і можна буде з кожним поспілкуватися і дізнатися, які саме, для того, щоб це спілкування з роботодавцями було ще простіше і люди більше розуміли, що пропонує та чи інша компанія, в нас також будуть презентації тих чи інших компаній, на яких розказують, які кар’єрні можливості в них є та які умови роботи, – розповідає директор Тернопільського обласного молодіжного центру зайнятості Ірина Яремчук.

– Люди приходять, спілкуються з роботодавцями, залишають, наприклад, своє резюме чи беруть їхні контакти. А потім, дивлячись програму, обирають той захід, який для них, наприклад, цікавий. Наприклад, буде про ІТ-сферу розказуватися, як можна заробити. Крім того, в нас буде інша локація від центру зайнятості, буде локація від Медіалабу, де також можна буде по своїй фотографії побачити, де ти можеш працювати, – додає керівник проекту День кар’єри “PROFIT DAY” Святослав Абрам’юк.

На PROFIT DAY старшокласники зможуть пройти різноманітні психологічні тести, що допоможуть з’ясувати, які професії відповідають їх здібностям і нахилам. Студенти ж зможуть знайти тут для себе роботу та напряму поспілкуватись із роботодавцями.

– На цей захід запрошуємо тих людей, які прагнуть професійного розвитку, і думають про те, як покращити свою кар’єру. Ми запрошуємо різноманітних представників компаній, які можуть поділитися своїм досвідом досягнення успіху і які проводитимуть тренінги, які стосуються, безпосередньо, працевлаштування, підготовки резюме, поводження на співбесіді, навіть про те, як пройти співбесіду англійською, – говорить Ірина Яремчук.

Розпочинається День кар’єри 25 травня о 12 годині та триватиме до 17-ї. Впродовж цього часу на 2 поверсі Українського дому Перемога відбуватимуться тематичні тренінги, які стосуватимуться напрямку піару, ІТ, проектного менеджменту.