додому Головні Знайомі та близькі не можуть повірити у втрату чемпіона Андрія Пушкаря

Знайомі та близькі не можуть повірити у втрату чемпіона Андрія Пушкаря

4620

Усю країну сколихнула новина про трагічну ДТП, у якій загинув український чемпіон з армспорту Андрій Пушкар. Ось у що перетворилась автівка, у якій їхав відомий український богатир із Кременця. Трагедія трапилася на трасі “Київ-Чоп” на Рівненщині. Андрій Пушкар із Олегом Жохом та його батьком їхали на змагання в Польщу. За попередньою інформацією, Олег Жох не впорався із керування виїхав на зустрічну смугу і врізався у вантажівку. Спортсмен зараз у комі. В нього пошкоджені внутрішні органи, 2 перелома руки і гематома на голові. Його батько та Андрій Пушкар загинули на місці. Знайомі і близькі досі не можуть повірити у втрату чемпіона. Кажуть, він був не лише цілеспрямованим спортсменом, але й простою та різносторонньою людиною.

Андрій Пушкар 14 разів ставав Чемпіоном Світу і 16 – Чемпіоном Європи. На найсильнішу людину світу рівнялись інші спортсмени. А сам він намагався заоохотити молодь до спорту. Більше року Андрій Пушкар дав інтерв’ю знімальній групі телеканалу TV-4. І ось його цитата.

Поховають Андрія Пушкаря 16 листопада на міському цвинтарі Калинівка у Кременці. Колектив телеканалу TV-4 приносить співчуття усім знайомим і рідним чемпіона.