додому Новини Значне похолодання прогнозують синоптики на Тернопільщині

Значне похолодання прогнозують синоптики на Тернопільщині

743

vlcsnap-2015-10-06-16h07m15s24Значне похолодання прогнозують синоптики нашій області вже за кілька днів. На Тернопільщину з півночі йде холодне арктичне повітря. Вже 8 та 9 жовтня чекаємо заморозків. А от дощів до кінця тижня, кажуть синоптики, не буде. Хіба що сьогодні.

Ще 7 жовтня погода буде помірно теплою. Вночі синоптики обіцяють від 5 до 10 градусів тепла, а вдень від 8 до 13.

– Вже 8 жовтня ми очікуємо вночі від 0 до 3 градусів заморозки на ґрунті і місцями в повітрі, денні температури від 8 до 13 градусів тепла. 9 жовтня по всій території і на грунті і в повітрі заморозки від 0 до 3 градусів, денні теж зберігатимутья від 8 до 13 градусів тепла. І вже ближче до вихідних і в повітрі і на грунті. І вже ближче до вихідних від 0 до мінус п’яти, а денні температури також будуть знижуватись і становитимуть 10-11 жовтня 5-10 градусів вище нуля, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Ці показники будуть дещо нижчими від кліматичної норми. Проте, кажуть у гідрометеоцентрі, у жовтні ще варто споджіватись і на теплі дні. До кінця цього тижня не варто чекати і дощу.