Головна Головні Змінився порядок перерахунку житлової субсидії

Змінився порядок перерахунку житлової субсидії

414

vlcsnap-2016-04-01-15h07m25s801В Україні внесли зміни щодо перерахунку житлової субсидії. Ті сім’ї, які отримали субсидію за рішенням спеціальної комісії, повинні повторно подати документи, для усіх інших – процедура незмінна. В управлінні соцполітики звертаються до тернополян бути уважними: після закінчення дії субсидій, вчасно та правильно подавати усі відповідні документи.

Зміна перерахунку субсидій. У Тернополі близько 38 тисяч сімей отримують житлові субсидії. Для третини із них ці пільги надали за рішенням спеціальної комісії. Термін дії житлової субсидії – один рік. Щороку перерахування відбувалося автоматично. Для тих сімей, які отримали субсидію без рішення комісії – ця процедура відбуватиметься звичним чином. Сімї, члени яких зареєстровані у помешканні, але фактично там не живуть, і які отримали житлову субсидію за рішенням спеціальної комісії, потрібно повторно звернутися в управління соціальної політики.

– І подати заяву, декларацію про доходи, довідку місця фактичного проживання. Ці документи треба подати в управління соцполітики і житлова субсидія буде призначена на наступний рік, – пояснює начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

Відомості про додатковий дохід, зміну складу сім’ї, придбання будь-якої речі чи надання послуги на суму більше 50 тисяч гривень, теж необхідно подати в управління соцполітики.

– Якщо відбулися зміни у сім’ї у соціальному статусі, хтось змінив роботу, зареєструвався у центрі зайнятості, вийшов на пенсію чи зареєструвався у сім’ї. Це обов’язково треба повідомляти в управлінні соцполітики для перерахунку субсидії, – каже Володимир Сулима.

У разі невчасного та неправдивого подання відомостей, дія житлових субсидій буде припинена. Сімї, які невиправдано отримують субсидії, будуть змушені їх повернути.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here