Головна політика Зміни до бюджету області затвердили сьогодні на депутати Тернопільської обласної ради

Зміни до бюджету області затвердили сьогодні на депутати Тернопільської обласної ради

360

Зміни до бюджету області затвердили сьогодні на депутати Тернопільської обласної ради. Усього на сесії розглянули близько шістдесяти питань. У роботі сесії брав участь новопризначений голова облдержадміністрації Олег Сиротюк.

Сесію Тернопільської обласної ради розпочали нагородженням. Дітям, які найкраще намалювали малюнки за творчістю Тараса Шевченка, голова облради Василь Хомінець вручає дипломи та грошові премії. Опісля – голосують за порядок денний, тут – близько 60 основних питань. Вперше на сесії – голова облдержадміністрації Олег Сиротюк.

– Однозначно тої ситуації, яка була раніше, коли ОДА і рада, відповідно, змагалися у процесі прийняття тих чи інших рішень  – хто краще скаже, хто краще запропонує, але в результаті область втрачала. Таких речей не повинно бути. Ми налаштовані на спільну роботу, ми розуміємо, що в теперішніх умовах не можна говорити про якусь опозиційність, – говорить голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк.

З усіма фракціями та депутатами держадміністрація готова співпрацювати. Сама ж наразі переживає переформатування, каже голова:

– В нас не має бути формального підходу, в нас не має бути роботи для галочки, в нас має бути рельні взаємовідносини з громадянським суспільством.

Країна у стані бойової готовності. Одним із перших на сесії затверджують проект програми матеріально-технічного забезпечення 6-го батальйону територіальної оборони Тернопільської області.

– Особовий склад відібраний, техніка національної економіки прописана, частина спеціальної техніки отримана, єдина залишається проблема по забезпеченню речовим майном. Згідно наших розрахунків – це близько 1 млн. грн, – каже в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Затвердили і зміни до бюджету Тернопільщини на цей рік. Це повязано із внесенням змін до закону про держбюджет, оскільки цьогоріч його вперше скоротили. Таке рішення не оминуло і місцеві бюджети, загалом вони зменшились на двісті шістдесят один мільйон гривень. Шістьом галузям, які фінансують із місцевих бюджетів, видатки скоротили.

– Зменшуються видатки в зв'язку з тим, що протягом року не буде зростати обсяг мінімальної заробітної плати, і не буде, відповідно, зростати тарифна сітка працівників бюджетної сфери, – розповідає директор Департаменту фінансів Тернопільської ОДА Степан Скибляк.

– Ситуація важка, треба переглядати бюджет, треба направляти кошти туда, куда треба направляти, а це на обороноздатність країни, тому що ви бачите, що за всі роки армія доведена до такого стану, що не може дати відпір агресору, – каже депутат Тернопільської обласної ради Олександр Стадник.

До змін до обласного бюджету, які затвердили на сесії обласної ради, внесли також питання, які розглядали попередньо на бюджетній комісії. Серед них – виділення додатково ста п'ятидесяти тисяч гривень на придбання обладнання для обласного перинатального центру "Мати і дитина".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here