Головна культура Змій з обличчям Путіна з’явився на одному з тернопільських будинків

Змій з обличчям Путіна з’явився на одному з тернопільських будинків

411

vlcsnap-2015-10-08-18h30m30s24Змій з обличчям Путіна з’явився на одному з тернопільських будинків. Карикатуру на президента Російської Федерації зобразив місцевий художник Юрій Цуприк. Автор роботи такий образ обрав не випадково. Малюнок є відповіддю на агресію Путіна на Сході України.

У Тернополі на вулиці князя Острозького зявилася карикатура на президента Російської Федерації. Місцевий художник Юрій Цуприк зобразив голову Володимира Путіна з тілом змії. Такий образ автор обрав не випадково.

– Як у народі кажуть, навіть гуцули кажуть, «гад заліз». Гад від слова гадюка. Він заліз в Грузію, Осетію, Придністров’я, тепер Україна, Сирія. Тепер кажуть в Іран чи в Ірак він десь туди хоче, а потім недалеко до Польщі і Прибалтики. Я там намалював, що прапор України аж перегнувся, бо він так Путін його давить, – розповідає художник, голова Спілки дизайнерів України у Тернополі Юрій Цуприк.

Масштабне зображення на стіні пан Юрій малював кілька днів. Розповідає, що фасад для карикатури власники будинку надали охоче. Тернополянам така ідея сподобалася. Навіть іноземці з легкістю впізнають особу, яка зображена на малюнку.

– Він каже, що він цього заслуговує, щоб його так описували, і робили такі малюнки.

– Дуже нам подобається, того ідола треба на кожнім домі малювати. Ну як я знаю того чоловіка, ми разом працювали, то дай йому Боже здоров’я, що в нього такий талант, і що він перший напевно в Тернополі намалював.

У задумах художника вже є й інші графіті на визвольно-патріотичну тематику. Зокрема найближчим часом він планує намалювати Надію Савченко в образ голубки, яка вилітає з ув’язнення.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here