додому Головні Злочинну групу, яка обкрадала будинки в Тернопільському районі, спіймали

Злочинну групу, яка обкрадала будинки в Тернопільському районі, спіймали

570

Злочинну групу, яка обкрадала будинки в Тернопільському районі, спіймали на Хмельниччині.  Впродовж лютого вони обікрали п’ять приватних осель у селах Смиківці та Гаї Шевченківські. Зловмисників вдалось спіймати на початку березня.

Для крадіжок злочинці обирали елітні котеджі. Вони проникали до будинків, як правило, відтискаючи металопластикові вікна. Інколи – через другий поверх. Виносили усе цінне, що потрапляло під руки – це гроші, золото, колекційні монети, годинники, іменні речі, ноутбуки і навіть парфуми.

– До цього ця група, як нам стало відомо, тероризувала протягом 2 років і ряд сусідніх областей. Якщо в цілому взяти, це Дніпропетровська, Закарпатська, Хмельницька, Тернопільська і ми бачимо, що пів України ця група скоювала злочини, – розповідає заступник начальника ГУНП в Тернопільській області-начальник кримінальної поліції Степан Яцух.

У лютому злочинці почали діяти і на Тернопільщині, зокрема у Тернопільському районі. В будинках злодії довго не затримувалися і покидали приміщення ще до приїзду поліції охорони. Деякі оселі стояли на сигналізації, що неабияк допомогло оперативникам. Адже група швидкого реагування могла одразу фіксувати факти злочину.

Злочинці постійно змінювали автомобілі та засоби зв’язку. Та все ж за місяць поліцейським вдалось вийти на слід зловмисників та спіймати їх у сусідній Хмельницькій області. До крадіжок виявились причетними троє осіб 25-30 років. Двоє з них – мешканці Хмельницької області, а третій – уродженець Кривого Рогу.

Чоловіки у скоєному зізналися. Їм інкримінують статтю 185 частину 5 ККУ – крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою. Їм по всіх фактах повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.