![vlcsnap-2020-07-24-16h05m26s967](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/vlcsnap-2020-07-24-16h05m26s967-640x360.jpg)
У Тернопільській шостій школі розпочали цікавий аукціон. За гроші, виручені з продажу лотів, освітяни хочуть завершити накриття спортивного майданчика. Минулого тижня продали перший лот – оригінальну парту з Бельгії, за якою навчався майбутній професор. Цього тижня учні розробляють лот номер два: мило ручної роботи “Шістюля”. Учні такій ініціативі раді: кажуть, що з’явилось додаткова справа поза домом і це весело.