Головна суспільство Зібрання прихильників та противників призначення Облещука керівником міліції переросло у відверті суперечки

Зібрання прихильників та противників призначення Облещука керівником міліції переросло у відверті суперечки

692

Обласне управління внутрішніх справ нині вкотре пікетували. Зібрання прихильників та противників призначення нового керівника міліції з мирних переросли у відверті суперечки. Представники Всеукраїнського об'єднання "Свобода", під керівництвом якого люди виступали проти Василя Облещука, підготували звернення до виконувача обов'язків Президента, Міністра внутрішніх справ з вимогою не призначати полковника Облещука начальником управління МВСУ Тернопільщини.

Під управлінням міліції два пікети: прихильники та противники призначення нового начальника управління МВС області Василя Облещука. Ті, що проти, пояснюють чому:

– Відправляти з Тернополя "Беркут", щоб били мирних людей, це вже людина не повинна займати посади, – вважає тернополянка Надія.

– Василь Корнелійович деякими своїми діями скомпроментував себе проти частини тернополян, такими подіями як 9 травня минулого року, як колегія Хоптяна в фінансовому інституті та ще багатьма речами, – говорить організатор акції протесту /ВО "Свобода"/ Ігор Костюк.

– Був Янукович та Захарченко, так і був Сак і Облещук, і Облещук виконував всі вказівки. Тут є люди, які були на Майдані, і коли ми заходили в ОДА, міліції перешкоджала нам, депутатам, зайти в нашу будівлю. Вона перешкоджала нам проводити прийом з громадянами. І керував цими всіма злочинами Облещук, – говорить голова обласної організації ВО "Свобода" Володимир Стаюра.

Представники "Свободи" проти Облещука, однак будь-яких інших кандидатур офіційно не підтримують і не пропонують. Водночас подейкують, що свободівці активно лобіюють полковника Андрія Матрифайла. Люди, які прийшли на підтримку Василя Облещука, вважають його гідним посади керівника міліції.

– Вони там зсилаються, що 9 травня вони побили. Подивіться в інтернеті, міліція була. Щоб розвести дві сторони, там більше міліція постраждала. Далі, кажуть, що Облещук інструктував ОМОН, щоб їхали до Києва. Ну скажіть, будь ласка, що Облещук говорив омоновцям бийте там в Києві. Не говорив, я впевнений, він по своїх обов'язках мусів проінструктувати, щоб не влазити кудись, щоб вернулись додому здорові і живі, – говорить голова громадської організації "Наш рідний Тернопіль" Богдан Фостаковський.

– Я особисто подав документи по пані Марії Чашці, яка своїм підписом в облраді 14 гектарів землі на 7 мільйонів доларів відчужила, тобто забрала і інвалідів та пенсіонерів. Це доконаний факт і якщо буде нормальний начальник міліції, то цю справу, не важно, чи ти з "Свободи" чи з ПР, чи з БЮТу, ця справа має бути завершена, буде поставлена крапка. Якщо ми хочемо навести порядок в місті Тернополі. І думаю, саме через це йдуть пікети зі строни "Свободи" в сторону ще не призначеного, але він буде нині представлений начальника міліції, – каже голова ГО "Тернопільські підсумки" Тарас Білан.

– На рахунок Облещука, то я там був присутній при штурмі ОДА, і я так як казав Стаюра і депутати від партії "Свободи", то постраждалих міліціонерів було більше, ніж самих людей, тобто не так люди постраждали, як міліціонери, – розповів представник УНА-УНСО Олексій Станько.

Суперечки між противниками та прихильниками ледь не дійшли до бійки, однак, покричавши, пікети розійшлись.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here