Головна суспільство Зять Степана Бандери приїхав на Тернопільщину святкувати День Незалежності

Зять Степана Бандери приїхав на Тернопільщину святкувати День Незалежності

269

Аби 24 серпня відсвяткувати на Україні день її незалежності, із Мюнхену прилетів зять Степана Бандери Андрій Куцан. На Тернопільщину у Збараж його запросив хор Збаразької станиці Братства ОУН-УПА. Пропозицію пан Андрій радо прийняв, бо сам – уродженець нашого краю.

Львів, Збараж, тепер Тернопіль. Зять Степана Бандери Андрій Куцан прилетів із Німеччини в Україну на кілька днів. Тут разом із всією країною відсвяткує День незалежності. Із донькою Бандери Наталкою він побрався у 1970 в Торонто. Потім – жили разом у Мюнхені. Наталка померла у 85-у, у цьому шлюбі Андрій Куцан мав двох дітей. Донька Софія зараз працює в Німеччині лікарем, син Орест юристом. Свого тестя Степана Бандеру чоловік згадує як людину добру та щиру.

Андрій Куцан, зять Степана Бандери: "Я мав нагоду з ним провести пів години і пізнати цю людину. Степан Бандера зробив на мене колосальне враження, як молодого студента. Він був скромної вдачі, але від нього променювала велика мужність, доброта."

Про Бандеру своєму чоловікові Наталка розповідала як про доброго батька, який піклувався про родину аж до смерті. Сам Андрій Куцан хоча і живе майже все життя в іншій країні, проте долею українців щиро переймається.

Андрій Куцан, зять Степана Бандери: "Я хотів би побажати з нагоди 22-ї річниці усього благополуччя українцям, щоб вони прожвали в доброті, в злагоді. І щоб все закінчилось на добро нашої української нації".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here