додому надзвичайне Зі снігового полону рятувальники визволяли людей упродовж вихідних

Зі снігового полону рятувальники визволяли людей упродовж вихідних

410

Зі снігового полону рятувальники визволяли людей упродовж минулих вихідних. З 31 січня на 1 лютого  визволили більше восьми десятків людей.  Вдалось відбуксирувати зі снігових заметів 3 рейсових автобуси, автомобіль швидкої допомоги та 14 легкових автомобілів. Ще 15 автівок, дві з яких – карети швидкої допомоги врятували зі снігового полону упродовж 1 і 2 лютого. Вирувала негода на Тернопільщині кілька діб.

Від початку негоди за кілька днів рятувальники зі снігового полону звільнили більше 40 автівок, 14 рейсових автобусів та 5 карет швидкої допомоги.

Ірина Крупа, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області: "1 лютого на автодорозі поблизу села Швейкій Монастириського району у снігових заметах було заблоковано автомобіль швидкої медичної допомоги, в якому перебувала хвора жінка та двоє працівників медичної служби. Через декілька годин у селі Козівка Тернопільського району через замети не міг продовжити рух автомобіль швидкої медичної допомоги, в якому перебувала вагітна жінка та троє працівників медичної служби".

Рятували зі снігових заметів  рятувальники людей чи не у всіх районах області. Визволили навіть двох громадян Великобританії, які потрапили у замети в Дубенському районі Рівненської області. Рятували  людей і сьогодні вранці.

Ірина Крупа, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області: "Уже сьогодні вранці рятувальниками Лановецької частини вивільнено зі снігових наметів реймовий автобус, в якому перебувало 11 чоловік. Автомобіль попав у пастку поблизу села Буглів Лановецького району.  На допомогу службі автомобільних доріг рятувальники направили важковаговий шляхопрокладач БАТ-2, який розчищає дороги у Бучацькому районі".