додому суспільство Живий ланцюг з літер поезій Шевченка організували студенти ТНЕУ

Живий ланцюг з літер поезій Шевченка організували студенти ТНЕУ

616

Живий ланцюг з літер різних поезій Тараса Григоровича Шевченка організували та провели сьогодні студенти Тернопільського Національного економічного Університету. Ланцюг об'єднання сягнув 3 кілометрів – від університету до пам'ятника Кобзареві. У сквері Тараса Шевченка бандуристки разом зі студентами виконали «Думи мої, думи…»

Після офіційного відкриття масштабного заходу та присяги студентів Великому Кобзарю, студенти рушили пішою ходою до пам'ятника Тараса Шевченка. Одночасно інші студенти організували живий ланцюг із стрічок поезій Кобзаря. Такий масштабний флешмоб провели вперше в Україні. 2 тисячі студентів тримали літери слів  пророчих поезій Тараса Шевченка. Живий ланцюг простягнувся від другого корпусу університету до пам’ятника Великому українцю, довжиною у три кілометри.

– Ми поважаємо Шевченка, він є символом України, і ця мирна акція за єдину Україну, а Кобзар є символом України, ми виступаємо за це. Я знаю точно, що буде поезія Шевченка "Реве та стоге", "Заповіт", і ще кілька, – вважає студентка ТНЕУ Лідія Галитканич.

Такий флешмоб – знак об'єднання України. Адже в економічному університеті навчаються студенти з усіх областей України, всі вони нині взяли участь у флеш-мобі. У сквері Тараса Шевченка бандуристки разом із студентами виконали «Думи мої, думи…»