додому Новини Живопис, графіка та плакат: студенти Кооперативного коледжу представили виставку

Живопис, графіка та плакат: студенти Кооперативного коледжу представили виставку

453
31 роботу в різних техніках, виконану молодими художниками, представили у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Присвятили ескпозицію до Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва, а також 65 – річчю Тернопільського кооперативного коледжу. Подробиці робіт молодих художників оглядав Назарій Голуб.
“Україна – краса і незалежність”, -таку назву має виставка творчих робіт студентів-випускників Тернопільського кооперативного фахового коледжу. Експозиція приурочена Дню захисників і захисниць України, Дню Українського козацтва, а також 65 – річчю Тернопільського кооперативного коледжу. Представила свою дипломну роботу і Ліля Петришин. Називається полотно “Дари осені”.

Лілія Петришина, авторка картини, ділиться: “Ну це більше, як українська тематика разом з українською символікою, якраз зображені і калина, пшениця, рушник вишитий, більш на українське”.

Ліля розповідає, що улюбленого художнього стилю не має, бо переконана, що варто себе пробувати у різних напрямках мистецтва. Пригадує, що дуже довго разом із викладачами вибирали ескіз картини, а вже під час роботи зіткнулася тільки з одною проблемою – великий формат картини.

В експозиції представлена 31 робота студентів-випускників. Це твори в різних техніках виконання: живопис, графіка та плакат.