додому надзвичайне Життю двох людей, яких засипало землею на проспекті Злуки в Тернополі, нічого...

Життю двох людей, яких засипало землею на проспекті Злуки в Тернополі, нічого не загрожує

502

Життю двох людей, яких засипало землею на проспекті Злуки в Тернополі, нічого не загрожує. Один з них залишається в лікарні. У четвер, 5 грудня, близько 16 години під час земельних робіт, які проводили працівники комунального підприємства "Тернопільводоканал", у траншеї глибиною близько 5 метрів, обвалився грунт. Шаром землі засипало двох чоловіків. Обох потерпілих, з травмами різного ступеня важкості повезли до Тернопільської лікарні швидкої допомоги.

Двох слюсарів комунального підприємства "Тернопільводоканал" засипало землею на проспекті Злуки в Тернополі. Там водоканалівці замінювали аварійну ділянку каналізаційного колектора діаметром  500 мм. Як йдеться на сайті "Тернопільводоканалу", завдяки тому, що майстер бригади вчасно помітив початок відслоювання частини грунту на боковому відкосі і дав команду працівникам залишити місце розкопки, а також завдяки дотриманню належних правил безпеки, слюсарі залишилися живими.

Коли вони почали рухатися, аби вибратися з траншеї, почався зсув грунту, однак за рахунок того, що траншея була відповідної ширини, а її бокові відкоси мали належний кут, працівникам вдалося сховатися. Як наслідок, їх присипало тільки частково: одному – ноги, іншого – до тазу. Люди одразу викликали швидку і рятувальників.

Сергій Данілін, начальник відділу інформації та камунікацій з громадскістю УДСНС України у Тернопільській області: "Спочатку комунальники намагалися вивільнити самотужки потерпілих, їм вдалося викопати одного потерпілого, іншого діставали вже спільно з рятувальниками, які прибули на місце події. Потерпілих, з травмами різного ступеня важкості, «швидкою» доставили до першої міської комунальної лікарні."

Одного з потерпілих слюсарів, оглянувши, лікарі відправили на амбулаторне лікування додому. Другого – поклали в травматологію лікарні швидкої допомоги.

Борис Майка, завідувач травматологічного відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги: "В нього виявлено перелом кісток тазу. На даний момент діагностовано перелом сідничної кістки, але сьогодні планово буде проведена комп'ютерна томографія кісток тазу, тому що підозрюються й інші пошкодження. Стан хворого на даний час середньої важкості, стабільний".

Про те скільки часу потерпілий водоканалівець перебуватиме в лікарні, буде відомо після комп'ютерної томографії, каже Борис Майка. За фактом нещасного випадку триває розслідування.