![402998579_394633953070004_244644723051567442_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/402998579_394633953070004_244644723051567442_n-640x853.jpg)
22 листопада жительці села Варваринці Емілії Антонівні виповнилось 100 років.
Привітати довгожительку з поважним ювілеєм завітали старости Варваринецького та Струсівського округів, а також керівництво Микулинецької селищної ради.
Бабусі побажали міцного здоров’я, родинного затишку, поваги та турботи від рідних і, найголовніше, мирного неба та спокою.
“Кожен такий ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати грандіозною в житті не тільки ювілярки, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості”, – зазначили у селищній раді.