додому надзвичайне Житель Миколаївщини напав на тернополянина та відібрав у нього мобільний

Житель Миколаївщини напав на тернополянина та відібрав у нього мобільний

387

29-річного жителя Миколаївської області підозрюють у вчиненні пограбування. Його жертвою став випадковий перехожий, у котрого зловмисник відібрав мобільний телефон, повідомляє сектор зв'язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

До Тернополя  29-річний миколаївець приїхав у гості до друга, разом з яким працював на будівництві у Києві. У день вчинення пограбування підозрюваний вирішив зустрітися ще з одним давнім знайомим, котрий теж мешкає в Тернополі. Побачитися домовилися на залізничному вокзалі. Зустріч вирішили «обмити» в одному із барів. У якийсь момент вже добряче захмелілий миколаївець вийшов на вулицю «провітритися», де раптом накинувся з кулаками на випадкового перехожого. Від сильного удару потерпілий опинився на землі, а зловмисник швидко обнишпорив кишені жертви, витягнув телефон та кинувся втікати. 

Зникнути з місця події йому не вдалося – завадили міліціонери, які і вилучили у нього чужий мобільний телефон. Проти миколаївця відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 186 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування. Стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід – тримання під вартою.