додому надзвичайне Житель Івано-Франківщини на тернопільському ринку вкрав товару на 45 тисяч гривень

Житель Івано-Франківщини на тернопільському ринку вкрав товару на 45 тисяч гривень

389

vorПро підозрілого чоловіка, який тинявся центральним ринком Тернополя і намагався зламати замок на одному з кіосків, міліціонерів повідомили працівники ринку. Коли правоохоронці встановили особу невідомого, з’ясувалося, що декількома тижнями раніше він вже обікрав  одну з торгових яток на 45 тисяч гривень.

40-річний житель Івано-Франківщини торік вже приїжджав до Тернопіля на заробітки. Щоправда, тоді працював продавцем на ринку. Цього ж року вирішив підзаробити без зайвих зусиль. До нашої області приїхав разом із співмешканкою, та про істинні мотиви їй не повідомляв. Аби жінка не ставила зайвих питань, придумав легенду, начебто, знайомі запропонували йому взяти товар під реалізацію.

Ввечері, коли ятки вже були закриті, пара прийшла на ринок за товаром. Жінку зловмисник залишив у стороні, сам же взявся відчиняти кіоск. Після кількох невдалих спроб зірвати навісний замок, зрозумів, що самому довести задумане до завершення не вдасться. За допомогою звернувся до водія таксі. Йому пояснив, що потрібно перевести товар з на Івано-Франківщину, але сталася прикрість – забув ключ від ятки, а самому зірвати замок несила. Водій, вочевидь, не бажаючи втрачати вигідне замовлення, допоміг  відкрити кіоск, а відтак й відвіз підозрюваного разом з товаром  у сусідню область.

За підрахунками власника торгової точки, злодій поцупив верхнього одягу на суму 45 тисяч гривень. Частину з вкраденого міліціонери у зловмисника вилучили. Крадію-гастролеру правоохоронці інкримінують частину 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому. Вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області