![406041781_660836262904682_4702344790299388554_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/406041781_660836262904682_4702344790299388554_n-640x427.jpg)
У важкому стані до лікарні госпіталізували 33-річного жителя Чортківського району. Травми чоловік отримав у результаті дорожньо-транспортної пригоди, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Про аварію, яка трапилася 27 листопада близько 13:30, на лінію “102” повідомив черговий ДСНС. На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група.
За попередньою інформацією, потерпілий, керуючи автомобілем JEEP “GRAND CHEROKEE” не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та після цього зіткнувся з деревом.
У водія взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.