Головна Новини Журналісти змагались на Білецькому стрільбищі

Журналісти змагались на Білецькому стрільбищі

466

vlcsnap-2015-06-05-17h44m15s40Для журналістів у переддень професійного свята правоохоронці і силовики на Білецькому стрільбищі влаштували змагання. Щоправда влучати в мішені довелося не з бойової зброї, цивільним можна бути в кадрі лише з пневматикою у руках.

Аби привітати журналістів із професійним святом, Тернопільські облдержадміністрація, міліція, прокуратура, фіскальна служба, держслужба з надзвичайних ситуацій, Служба безпеки України, митники, військові, організували представникам ЗМІ можливість пізнати тонкощі своєї роботи. Знайомили зі зброєю, показували як бути в бою, коли беззбройний, а також медичні секрети порятунку життя. Також у змагальному жанрі дозволили випробувати свої стрілецькі вміння журналістам, щоправда із пневматичної зброї, бо бойовою користувактися цивільним нині в країні не можна. Кращих, у бойовому плані, журналістів – нагородили.

– Це день журналіста і десь є наше бажання як представників органів державної влади спільно з правоохоронними органами, фіскальною службою, прокуратурою, МВС, Державною службою надзвичайних ситуацій віддати повагу до засобів масової інформації, продемонструвати, що ви ті, хто творить Україну й уверджує її цінності демократичні конституційні цінності. Цей формат якраз унікально дасть можливість відчути те, чим живе наше керівництво правоохоронного, силового блоку і я думаю, що сьогодні як ніколи нам потрібно демонструвати єдність. Єдність усіх гілок влади, єдність усіх з представниками засобів масової інформації для того, щоб ми разом відстояли нашу державність, – каже голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here