Головна культура Жіночі душі у фотографіях показала молодий фотограф Вікторія Найчук

Жіночі душі у фотографіях показала молодий фотограф Вікторія Найчук

466

У Тернополі свою першу персональну фотовиставку відкрила молодий фотограф Вікторія Найчук. Автор переконана: за зовнішньою холодністю, байдужістю чи принциповістю завжди ховається ніжна, як струна, людська душа – невидима, ранима і часто незбагненна.

Вікторія Найчук пригадує, коли їй було 6 років, батьки подарували її перший фотоапарат. Відтоді дівчина і захопилась фотографуванням. Сьогодні студентка 5 крусу ТНЕУ має чимало вартих уваги професійних фоторобіт, понад 20  із яких увійшли у дебютну виставку дівчини. Серед представлених світлин – жіночі портрети та сюжетні фотографії. Вікторія зізнається – кожна дівчина, яка позувала їй до фотографії, відкрила частину своєї душі. Перед автором фотосесії стояло завдання донести цю зворушливу красу до глядача.

Вікторія Найчук, авторка фотовиставки: "Це просто от кожна дівчина, яка от відкрила маленьку маленьку часточку душі для мене, і ми разом поєднали зусилля і вийшла отака картина. Кожна фотографія в собі містить передісторію, особливу, мені дорогу історію маленьку, і я кожну фотографію дуже люблю і ціную".

Перша персональна виставка Вікторії Найчук – маленька частина її авторського доробку. Вибіркові світлини не поєднуються якимось єдиним задумом чи концепцією, каже молодий фотограф.

Вікторія Найчук, авторка фото-виставки: "На жаль, це не всі мої роботи, але я надіюсь, що найближчим часом буде виставка, яка охопить більшу, більшу кількість робіт".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here