додому надзвичайне Жінку, яка впала в Серет, рятували свідки події (ВІДЕО, коментар очевидця)

Жінку, яка впала в Серет, рятували свідки події (ВІДЕО, коментар очевидця)

486

Врятували жінку, яка впала у воду Серета поруч із дамбою Тернопільського ставу, сьогодні вранці близько 10 години. Очевидці кажуть, що жінка у такий спосіб мала намір покінчити життя самогубством. Зрештою, з води жінку вдалося витягти. Після цього її доправили у травмпункт Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.

Олексій, очевидець події, рибалка: "То було за двадцять десята. Підійшла жінка от сюди на берег зверху, старша, років 70. Щось ходила, почала спускатися вниз до річки. Я підійшов до неї, кажу: "Бабонько, тут нема ні бутилок, нічого" – бо знаю, що старші такі збирають бутилки. Кажу: "Йдіть собі з Богом". Вона відійшла. через десять хвилин вона підійшла знов, стала на коліна і кувирком покотилася вниз. Вдарившись головою в парапет бетонний впала в річку. Вскочили до неї".

Із води жінку вдалось витягти живою. Працівники швидкої надавши першу допомогу, доправила літню жінку у травмпункт Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.

Тетяна Ганич,  черговий лікар травмпункту Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги: "Жінка літнього віку 37-го року народження. При огляді було виявлено зсаднення обличчя і травма правого плечового суглобу. Травми, отримані хворою, життю не загрожують. Після огляду і надання допомоги хвора була відправлена в спеціалізований медичний заклад".