додому надзвичайне Жінка, яка представилася працівником пенсійного фонду, виманила у пенсіонерки тисячу гривень

Жінка, яка представилася працівником пенсійного фонду, виманила у пенсіонерки тисячу гривень

413

groshiШахрайка, яка представилася працівником пенсійного фонду, виманила у старенької мешканки Чорткова 1000 гривень. 

22 березня близько десятої ранку у двері помешкання пенсіонерки постукала невідома. Жінка повідомила, що здійснює обхід усіх мешканців пенсійного віку, аби обміняти купюр старого взірця на нові. Запевняла, що невдовзі гроші старого зразку вийдуть з обігу. Довірлива пенсіонерка витягла з шафи пенсію та обміняла тисячу гривень на новенькі гроші. “Службовець” віддала у руки чортківчанці конверт гривнями та швидко пішла.

Старенька, заглянувши в конверт, спочатку навіть не помітила, що там не гроші, а газетні вирізки. Лише згодом вирішила перерахувати кошти та зрозуміла, що її обманули. Потерпіла зателефонувала працівникам поліції. Шахрайку розшукують.

Працівники поліції вкотре застерігають краян бути обачними та не довіряти незнайомцям. Не впускайте до свого помешкання невідомих людей.

Якщо до вас завітала підозріла особа, котра назвалась працівником будь-якої державної чи комунальної установи та пропонує обміняти купюри, вимагає гроші за послуги, в першу чергу попросіть її пред’явити посвідчення, також зателефонуйте на підприємство, аби з’ясувати усі обставини даного візиту.