Головна суспільство Жінка голодує під тернопільською міською радою

Жінка голодує під тернопільською міською радою

306

Людмила Марчак – в минулому головний бухгалтер газети "Тернополь вечірній", голодувала сьогодні під Тернопільською міською радою. Жінка вимагає виплатити їй заробітну плату – 43 тисячі гривень, яку заборгувала редакція газети. Людмила Марчак має на руках рішення кількох судів, які зобов'язують "Тернопіль вечірній" виплатити ці гроші. У Тернопільській міській раді, якій підпорядковується газета, переконують, що гроші найближчим часом жінка отримає.

Людмила Марчак багато років пропрацювала у газеті «Тернопіль вечірній» головним бухгалтером. У березні 2010 жінку, як і ще 15 працівників редакції, звільнили. Згодом тільки декому із звільнених зарплатню виплатити. Людмила Марчак чекає на зароблені гроші до сьогодні.   

Людмила Марчак, голодує під Тернопільською міською радою: "Мене затаскали по судах, я звертаюсь і в прокуратуру, до депутатів, до депутатів, – Кайди, Яценюка зверталась, в міську, обласну прокуратуру. Я писала в Київ Лавреновичу, я писала в Державну виконавчу службу, але досі мені цю суму не віддають".

Жінка показує рішення Тернопільського міськрайонного та Апеляційного судів, які зобов'язують редакцію гроші виплатити. Зі слів пані Людмили, вже більш як три роки ці рішення ігнорують, виплативши з 47 лише 4 тисячі гривень.

Людмила Марчак, голодує під Тернопільською міською радою: "Голодую, і буду голодувати до тих пір, поки зі мною повністю не розрахуються. Тому що мене постійно обманюють, правди я не чую. Міська рада робить ремонти, купують деревця, купують машини, а на мою зарплату в них не вистачає коштів. Вони кажуть нема коштів".

Натомість в Тернопільській міській раді пояснюють, коли перейняли газету у 2010 році, всі фінансові документи були знищені, знадобилось чимало часу аби вивчити ситуацію.  

Ігор Турський, секретар Тернопільської міської ради: "Людина вимагала 100 тисяч, суд присудив 46 тисяч їй виплатити. На даний час ми виплачуємо. В нас не була закладена в бюджеті та сума, оскільки були судові слухання і справа була не вирішена. Найближчим часом ми розрахуємось з цією людиною і закриємо цю справу".

Тим часом Людмила Марчак, озброївшись лише водою і таблетками, має намір, стояти під Тернопільською міською радою допоки гроші їй не виплатять.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here