додому благоустрій ЖЕКи Тернополя повинні купити до зими снігочисну і посипну техніку

ЖЕКи Тернополя повинні купити до зими снігочисну і посипну техніку

638

До зими в Тернополі будуть готові не лише комунальники але й приватні підприємства із обслуговування житлового фонду, тобто колишні ЖЕКи. За дорученням міського голови Тернополя, в кожному із ЖЕКів повинні купити щонайменше дві одиниці снігочисної і посипної техніки. Частина приватних підприємств, які обслуговують житловий фонд міста, це доручення вже виконали.

У приватного підприємстві "Східний масив" купили іще один трактор із ковшом та лопатою, здатний прибирати вулиці від сильних снігових заметів. Окрім того тут підготували і уже наявну техніку.

Михайло Дереворіз, начальник приватного підприємтсва "Східний масив": "4 одиниці, вони всі готові до роботи, підготовлені. Замінено колеса, весь транспорт заводиться так як повинно бути, на акумуляторах, все так як належить. Ну обновка, вартість одного такого трактора, це понад 30 тисяч гривень, він придбаний, скажімо, за кошти підприємства".

Керівник підприємства запевняє, що подібні витрати виправдані і швидко окупляться, адже орендувати таку техніку у інших підприємств доволі дорого. Міський голова Тернополя цієї осені доручив усім підприємствам із обслуговування жтлового фонду придбати до зими по дві одиниці снігоочисної і посипної техніки, аби ЖЕКи могли прибирати прибудинкові території від снігу власними силами.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Можу сказати що з 10-11 вже перевірених, 10 вже закупило по дві одиниці, один жек, це "Комуненерго" закупили 4 таких одиниці, тобто ми бачим що йде виконання цього доручення, тому сподіваємося що будем повністю готові до роботи в змовий період і комунальні служби і жеки і всі комунальники забезпечать ефективну роботу і належне прибирання, утримання міста в зимовий період".