Головна Анонс ЖЕКи та ОСББ – тема “Межі правди” 5 травня, 20:00

ЖЕКи та ОСББ – тема “Межі правди” 5 травня, 20:00

539

456З 1 липня 2016 року ЖЕКи в Україні ліквідовують. За новим законом власники будинків будуть самостійно обирати, хто буде займатись доглядом їх будинку та на яких умовах. Якими є можливі варіанти управління своїм майном? За що ЖЕКи сьогодні беруть гроші і чи готові надалі тернополяни не покладатися на всемогутню роль ЖЕКів, говоритимемо 5 травня у програмі “Межа правди”.

Гості студії:
Владислав Стемковський – заступник міського голови Тернополя
Леся Волянська – голова правління ОСББ “Лук”яновича,1”
Галина Гевко – директор ПП “Благоустрій”
Андрій Мартишко – юрист

Початок програми о 20 годині. Телефон студії 43-41-00.

Коментарі

4 КОМЕНТАРІ

  1. Мабуть це добре, що є така світла мета створення ОСББ. Та це процес,який люди мають усвідомити і прийняти люди. А їх до цього готували доволі цікавим методом. Я особисто була свідком, коли при розбірках під будинком, пані з управління ЖКГ ніби до себе казала: нічого, ще трохи і подивимось,як Ви будете жити без ЖЕКів…то ви зараз такі мудрі…..і то й не дивно…подивіться, в якому стані будинки, особливо ті, котрим по 20-ть і більше років. А спитати нема з кого. ЖЕКи звикли на зауваження мешканців реагувати зухвалими відповідями і зневажливим ставленням. Вони забувають, що живуть завдяки мешканцям,які справно платять за послуги, НЕ НАДАНІ НИМИ. В мене є питання особисто до Галини Гевко. Коли доведуть до ладу майданчик на вул. Київська 18? Його обіцяли зробити ще до паски. В результаті, стоїть лише гірка,яка рухається…пісочницю забрали, бо рили теплотрасу і зараз там болото на місці пісочниці, а старі гойдалки,які вже відслужили своє, забрали лише частково. У нашому дворі багато дітей, як місцевих, так і тих,які приходять. Минулого року мешканці будинку писали листа з проханням зробити нам новий майданчик. Пообіцяли, а доробити нема кому. І я б просила не відмахнутися від нас, зробленою зі старих дощок 1мх1м пісочницею, а зробити нормальну пісочницю та поставити хороші,якісні гірки. А пообіцявши, виконати все. Дякую!

  2. Щиро дякую і вам за інформацію,дуже слушно і цікаво! Обов”язково задам в ефірі.

  3. най пані Галя не дурить людей, бо закопали ті труби ще за тиждень до Великодніх свят….а ми вже шинки поїли ті що коптили…і про майданчик начальниця говорила на зборах з депутатом і обіцяла до паски поставити!

  4. :( сподіваюся,що тепр закінчать роботу…Ви контролюйте!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here