додому Новини Жахливий стан на вулицях Низька і Клячківського м.Збаража після снігопаду

Жахливий стан на вулицях Низька і Клячківського м.Збаража після снігопаду

331

Ці дві вулиці відрізані для руху колісного транспорту. Шар снігу складає 20-30 см. А подекуди, може, й більше, так як під низом ще є колії і шар льоду. Колії і лід – це наслідок неприбраного снігу після попереднього снігопаду.

"Тепер, аби розчистити цей бардак, до якого привела бездіяльність влади, потрібна гусенична техніка. Влада як завжди скаже: «нема техніки». Хотів би побачити нашого мера Бочарова на цих вулицях, хай би дав людям відповідь стосовно такого стану вулиць. Так, в міські раді телефони не відповідають, та й взагалі її відключили від електропостачання за борги))))))) А що буде, коли то все почне топись? Вийти на вулицю взагалі буде неможливо. На цих вулицях близько 60 будинків і є як мінімум 15 власників власного автотранспорту, яким потрібно відвезти своїх дітей в садочок чи в школу. Також і пенсіонери, яким може знадобитись швидка медична допомога, яка до них не зможе дістатись.

Ці фотоматеріали говорять про повну забутість владою цих вулиць і до снігопаду і після. Трактор, який горнув сніг, повернув вліво на вулицю Миру, а вниз на вулицю Котляревського і за нею Низька навіть не намагався горнути сніг.

Владі просто начхати на людей і дітей, які проживають на цих вулицях, а це жителі міста. Таке враження, що живемо десь на хуторі після війни. Набридло таке нахабне ставлення влади і комунальників міста Збаража".

 

 

Матеріали надіслав глядач Malder Fox