додому Головні Земельні, господарські та освітні питання сьогодні розглядали депутати Тернопільської міської ради

Земельні, господарські та освітні питання сьогодні розглядали депутати Тернопільської міської ради

437

Земельні, господарські та освітні питання сьогодні розглядали депутати Тернопільської міської ради. Зокрема,  затвердили угоду про спільне фінансування міською та обласною радами Тернопільської експериментальної школи мистецтв імені Ігоря Герети. З міської казни школі виділили 2 мільйони 850 тисяч гривень. Депутати сьогодні проголосували й за те, щоб територію міста, з лівого боку від Збаразького кільця, віддати під забудову. Планують оголосити аукціон на право оренди та продажу цієї землі,  аби почати там будівництво нового мікрорайону. Частину землі віддатуть під будівництво великого торгового комплексу, частину під будівництво приміського автовокзалу та для будівництва житла. Також депутати сьогодні прийняли важливі проекти рішення, які стосуються тернополян – власників гаражів на вулиці Текстильній.

Земельна ділянка, де розміщені гаражі на Текстильній, закріплена за комунальним підприємством Тернопільської міськради. Тернополяни переживали, що можуть втратити свої гаражі.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Для того, щоб заспокоїти всіх людей, прийнято рішення передати земельні ділянки під кожним гаражем – кожному власнику цього гаража по договору сервітуту для використання, для утримання гаража на 49 років. Таким чином знімаються будь-які запитання, знімаються будь-які спекуляції на рахунок, того що хтось хоче ці земельні ділянки використовувати в інших цілях. Перші 10 людей, які подали свою заяву, вже сьогодні отримали рішення. Подано понад 20 заяв, частина з них ще неподала певних документів, частина надала неправильні заміри своїх розмірів, і вже на наступну сесію, яка буде орієнтовно в кінці лютого, ми продовжимо дану роботу".

На сесії також затвердили положення до статуту територіальної громади Тернополя. Зокрема, про проведення громадських слухань, консультативного опитування, про організацію мирних акцій та про органи самоорганізації населення. Робоча група працювала над цими положеннями впродовж трьох років.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: "Чимало виникає ситуацій в місті, де громадяни потребують проявити і закріпити свою позицію з тих чи інших питань життя міста. Після сьогоднішнього рішення існує положення, яке регламентує повністю механізм, інструменти, порядок проведення громадських слухань і порядок врахування результатів громадських слухань в рішеннях міської ради."

Створили сьогодні депутати й Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "На цей рік ми виділили кошти для проведення ремонтів спортивних майданчиків, які знаходяться в дворах на території міста Тернополя. Наслідком цього всього, після завершення ремонтів, за кожним майданчиком спортивним повинна бути закріплена відповідальна особа, яка має слідкувати за тим, щоб на території цієї вулиці чи цього мікрорайону відбувалися певні спортивні заходи. Мова йде про спорт для всіх, мова йде про спорт для широкого загалу, не про професійні гуртки, а про заняття фізичною культурою і спортом всіх бажаючих тернополян і підростаючого покоління".

Прийнявши ряд господарських та земельних питань – всього понад 140, 44-ту сесію Тернопільської міськради закрили.