Головна суспільство Земельні ділянки під металевими гаражами на вулиці Текстильній у Тернополі дозволять приватизувати

Земельні ділянки під металевими гаражами на вулиці Текстильній у Тернополі дозволять приватизувати

632

Земельні ділянки під металевими гаражами на вулиці Текстильній у Тернополі дозволять приватизувати. Зробити це можуть власники гаражів. Такий вихід із конфліктної ситуації пропонує міськрада. Передати земельну ділянку створеним кооперативам не можуть, коментують чиновники, тож вирішили віддати землю у власність не організації, а кожному власнику металевого гаража. Для цього потрібно зібрати пакет документів.

У відділі земельних ресурсів коментують: ділянка під гаражами перебуває у користуванні комунального підприємства "Тернопільбудінвестзамовник". Передати землю створеним кооперативам не можна. Така процедура не передбачена законодавством, каже начальник відділу Віктор Кібляр. Раніше міськрада повідомляла: землю під гаражем можна взяти у довгострокову оренду. Тепер вирішення знайшли інше – землю дозволять приватизувати.

– Ми будемо надавати дані земельні ділянки безпосередньо кожному користувачу металевими гаражами. Це на сьогоднішній день буде кожному члену кооперативу, громадянину, який має право там займати це місце, списки будуть затверджені навіть з тими самими "Аляска-Авто", які є членами кооперативу. Заключені договора на обслуговування. Відповідно міська рада буде надавати кожному члену гаражного кооперативу земельну ділянку у приватну власність, – розповів начальник відділу земельних ресурсів Тернопільської міської ради Віктор Кібляр.

Схема приватизації – відповідно до Земельного кодексу України. Для початку необхідна нотаріально засвідчена згода користувача даної земельної ділянки, а це комунальне підприємство "Тернопільбудінвестзамовник". Таку згоду підприємство надавати буде, запевнив начальник відділу земельних ресурсів .  Далі – оформлення ще ряду інших документів.

– Даний громадянин звертається у ліцензовану організацію, робить викопіювання масштабів 1:500, 1:2000, робить розрахунок площі, подає до затвердження інформаційних карточок заяву на Острозького, 6 у центр надання адміністративних послуг. Відділ розглядає дане звернення з пакетом документів і готує проект рішення та виносить на сесію. Я думаю, що це вже повідомлено і керівникам тих створених кооперативів, які там є на території, а також доведено до відома керівника КП "Тернопільбудінвестзамовник", яка має бути процедура на вилучення у нього, а громадянам надання даних земельних ділянок, – каже Віктор Кібляр.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here