Головна допомога Здай кров – врятуй життя на Сході

Здай кров – врятуй життя на Сході

396

Здати кров і не бути байдужими закликають Тернопільські пластуни. З 23 до 27 червня в центрі переливання крові, що на вулиці Клінічна, 8, проходитиме тиждень здачі крові. Поділившись своєю кров’ю кожен зможе врятувати життя, зокрема й військових на Сході.

Сьогодні багато людей чули про донороство, проте не кожен хоче долучитися до акцій здачі крові і стати донором. Численні досліди лікарів довели, що взяття 400 мілілітрів крові чи 500 мілілітрів плазми, а також клітин крові, не впливають негативно на організм здорової людини. Тернопільські пластуни запрошують усіх небайдужих взяти участь в тижні здачі крові.

– Для того щоб стати донором необхідно:  бути дієздатним громадянином України віком від 18 до 60 років; прийти в пункт збору крові – станцію переливання крові, що знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Клінічна, 8; з 8:00 до 14:00; бути здоровим та не мати протипоказань (зокрема не хворіти хронічними захворюваннями, інфекційними та такими, які передаються через кров, гепатитом В, С; сифілісом, туберкульозом), мати при собі документи, що засвідчують особу – паспорт громадянина. Не будь байдужим Твоя кров може врятувати чиєсь життя, – закликає координатор тижня здачі крові в Тернополі Ольга Кашицька.

Кров спрямують також на потреби військових на Сході.

– Там дуже багато жертв і вони потребують здорової крові. Не потрібно бути героєм, щоб врятувати чиєсь життя. Тому я закликаю Вас прийти на Клінічну, 8 в будь-який зручний для Вас час та здати кров, аби врятувати життя якогось хороброго хлопця зі Сходу, – говорить Ольга Кашицька.

Тиждень здачі крові триватиме у Тернополі з 23 до 27 червня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here