додому Новини Збирали гроші для ЗСУ та грали у футбол: у Тернополі провели благодійний...

Збирали гроші для ЗСУ та грали у футбол: у Тернополі провели благодійний матч для підтримки 105 бригади

765

І у футбол зіграти, і ЗСУ підтримати. У Тернополі провели благодійний матч “Кубок Єдності – 2023”. Спортивна подія зібрала близько 120 учасників – представників аматорських та професійних команд міста. Молодіжний центр вже вдруге організовує такий футбольний турнір. Тетяна Скиба розповість більше.

Відкритий аматорський футбольний благодійний турнір “Кубок Єдності – 2023” відбувся у Тернополі. Мета спортивної події – зібрати гроші на 105 окремої Тернопільської бригади територіальної оборони.

Близько 120 учасників долучилися до спортивної гри. Хтось на футбольному полі – аматор, а хтось – професіонал. Гравці зізнаються, що для них важливо бути учасниками події, яка підтримує українських воїнів.

Це вже другий благодійний турнір, який організовує “Молодіжний Центр Тернопіль” разом з управлінням молоді, спорту та іміджевих проектів ОВА. Під час першого спортивного заходу, завдяки небайдужим учасникам, вдалося зібрали 26 тисяч гривень. А під час другого – близько 40 тисяч гривень. Усі гроші ідуть на потреби ЗСУ.

У майбутньому організатори планують проводити схожі благодійні ініціативи у місті вже з інших видів спорту, таких як волейбол чи баскетбол.