додому Новини Збірна України – їде на Євро-2024 (відео голів)

Збірна України – їде на Євро-2024 (відео голів)

414
WROCLAW, POLAND - MARCH 26: Mykhailo Mudryk of Ukraine celebrates after scoring for 2:1 during the UEFA EURO 2024 Play-Offs final match between Ukraine and Iceland at Tarczynski Arena on March 26, 2024 in Wroclaw, Poland.(Photo by Mateusz Slodkowski/Getty Images)

Збірна України вийшла на чемпіонат Європи-2024 з футболу. Українці здобули перемогу у вирішальному поєдинку за вихід на турнір — обіграли Ісландію.

Матч Україна — Ісландія закінчився вольовою перемогою “синьо-жовтих”. Українці програли перший тайм з рахунком 0:1, однак після перерви відзначилися двічі у воротах ісландців.

Україна — Ісландія: “синьо-жовті” переважали ісландців за кількістю ударів по воротах (13 проти 6). 5 з 13 ударів українців виявилися у площину воріт.

Авторами голів стали Віктор Циганков та Михайло Мудрик.