додому духовність Збирати речі для потребуючих дітей будуть 8 грудня з 13 до 16...

Збирати речі для потребуючих дітей будуть 8 грудня з 13 до 16 год. на Театральному майдані

637

Завтра, 8 грудня, з 13 до 16 години на Театральному майдані Тернополя будуть збирати речі для дітей із притулків, сиріт та дітей-інвалідів. Це чергова акція, яку організовує громадська молодіжна організація "Файне місто". Зібрані подарунки 19 грудня, на свято Миколая, роздадуть вихованцям притулків. Взяти активну участь в акції і потішити дітей можуть усі охочі.

Долучитись до збору речей для дітей-сиріт, інвалідів, дітей із притулків області вже вчергове закликає тернополян молодіжна організація "Файне місто". Зібрані речі, а приносити можна все: одяг, взуття, солодощі – організатори повезуть до дітей у як мінімум 5 притулків та дитячих будинків. Це притулок для неповнолітніх на вулиці Стрімкій, дитбудинок "Малятко", дитбудинок для дітей шкільного віку на проспекті Степана Бандери, Петриківський геріатричний будинок-інтернат та центр реабілітації дітей, хворих на ДЦП.

– Люди можуть приносити речі для дітей, які знаходяться у дитячих будинках. Вони можуть приносити речі, іграшки, канцтовари, але найбільше ми просимо приносити солодощі, бо хочемо завезти їм подарунки до Дня святого Миколая, – розказує голова соціального відділу молодіжної організації "Файне місто" Яна Желябіна.

Крім цього, впродовж тижня учасники "Файного міста" проводили ще одну акцію "Подаруй посмішку": охочі тернополяни фотографувались із волонтером, переодягненим у святого Миколая, за символічні гроші. Організатори акції були здивовані небайдужістю та щедрістю тернополян, бо за ці дні зібрали майже дві тисячі гривень.

– Ми будемо відштовхуватись від специфіки дитячого будинку і вікової категорії дітей. Це для маленьких – іграшки, машинки, солодощі. А для старших хочемо подарувати позитивні емоції і зводити їх на різні фільми, вистави. А також подарувати ті речі, які вони написали у листах до святого Миколая. І з цих листів ми виберемо основні такі подарунки, які вони хочуть отримати у день святого Миколая, – каже Яна Желябіна.

Приєднатись і зробити приємно дітям з притулків можуть усі охочі тернополяни. Завтра, 8 грудня, з 13 до 16 години речі збиратимуть на Театральному майдані Тернополя.

попередня статтяЧи буде у Тернополі артбригада – поки невідомо
наступна статтяЛітературний музей відкрили у Тернополі