Головна благоустрій Збір охочих прибрати у суботу біля Дальнього пляжу – о 10 год.

Збір охочих прибрати у суботу біля Дальнього пляжу – о 10 год.

393

Попрацювати на благо свого міста може вже завтра, у суботу, 13 липня, і будь-який мешканець Тернополя. Охочих закликають допомогти прибирати ділянку дороги від теплохідної пристані до так званого Дальнього пляжу. Відпочив, відпочиваючи насмітив і пішов. Схоже, саме так поводиться чимало городян, які проводять час на Дальньому пляжі. Тому дорога туди і встелена сміттям.

Добровільне прибирання ділянки дороги від теплохідної пристані і до Дальнього пляжу у Тернополі організовують активісти сторінки Mywest у соціальній мережі. Потреба у цьому, кажуть, нагальна: влітку відпочивальників побільшало, побільшало і сміття. При цьому його і   викинути ніде – сміттєвих баків там практично немає.

Антон Марчевський, координатор акції: "Якраз саме ділянка від причалу "Дальній пляж" і, власне, до самого Дальнього пляжу, на нашу думку, є однією з найбільш засмічених, тому що люди виходять з теплоходів, ідуть, немає куда викинути – викинуть десь на узбіччя, або, наприклад, в якесь конкретне місце, де інші кидають. Але це сміття, воно нікуди не дівається, воно продовжує там лежати і його потрібно там прибрати. Тому ми закликаємо всіх прийти, поприбирати разом з нами, щоб там дійсно було чисто".

Людей, які прийдуть на прибирання дороги від теплохідної пристані до Дальнього пляжу, просять бути тверезими, не приносити символіку політичних сил чи релігійних організацій. Якщо не завадить дощ, збір охочих долучитися до акції планують біля самої пристані у суботу, 13 липня, о 10 годині.

Ігор Бойко, організатор акції: "Після даної акції ми все ж таки будемо якимось чином достукуватися до нашої місцевої влади для того, щоб тут встановили агітаційно-виховні таблички і також сміттєві урни. На одних звинуваченнях ніколи не покращимо дану ситуацію, а треба вже діяти, тому що ситуація дійсно, ви бачите, досить жахлива і неприємна. Тим паче, що з дощами це все рано чи пізно піде в озеро і власне, де ми відпочиваєм, купаємось – це дуже негативна картина для всіх нас".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here