![430751175_987698946465623_2804861407050542442_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430751175_987698946465623_2804861407050542442_n-640x853.jpg)
5 березня замок у Збаражі відвідав відомий український військовий волонтер Григорій Миколайович Янченко з міста Херсон. Він став знаменитим на всю Україну як дядя Гриша.
Пан Григорій збирає кошти для захисників з 2014 року і став знайомим чи не кожному херсонцю. Навіть у часи окупації він не припинив свою діяльність і став символом нескореності Херсону.
Для гостя було провели екскурсію залами замку, його познайомили із славною та героїчною історією Тернопілля.