додому духовність Завтра у Тернопіль привезуть мощі Івана Павла ІІ Папи Римського

Завтра у Тернопіль привезуть мощі Івана Павла ІІ Папи Римського

405

moshchiЗавтра у Тернопіль привезуть мощі Івана Павла ІІ Папи Римського. Святиню урочисто зустрічатимуть в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці 13 годині. Перебуватимуть мощі в храмі до неділі, 29 березня. В цей час в Соборі також виголошуватимуть реколекційні науки.

Мощі Івана Павла ІІ зустрічатимуть в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в четвер, 26 березня, о тринадцятій годині. В храмі в той день розпочнуться реколекції, яку виголошуватиме місіонер отець Мирон Шевчук. Духовні науки триватимуть до неділі, 29 березня.

– Буде можливість доступити до мощей, буде можливість приступити до миропомазання, можна буде придбати олійку, образки, будуть молебні, молитовна програма буде дуже насичена, – каже в.о. настоятеля Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці отець Орест Павліський.

Мощі Папи Римського в Тернополі перебуватимуть в Архикатедрі впродовж п’яти днів, до 29 березня. Священики запрошують тернополян скористати такою нагодою і приступити до святині.