додому Новини Завершується реєстрація на ЗНО

Завершується реєстрація на ЗНО

347

znoМайже 7,5 тисяч абітурієнтів складатимуть ЗНО-2015 – такі прогнози організаторів тестування на Тернопільщині. Ще кілька днів залишилося до завершення реєстрації. Останній шанс відправити документи в Івано-Франківськ – 20 лютого. Пакети документів, відправлені пізніше, зареєстровані не будуть.

– Коли працює пошта, а вона працює приблизно до 18 години, то саме по поштовому відбитку будемо визначати час відправляння документів. Я думаю, що хто відправить їх пізніше, то ці документи можуть бути не прийняті і не зареєстровані. Тому зволікати не варто, – розказує заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Усім майбутнім абітурієнтам потрібно на сайті українського центру онлайн заповнити заяву-реєстраційну картку, видрукувати її і завершти заповнення далі власноруч. Далі підготувати копію паспорта або свідоцтва про народження. Для учнів училищ, коледжів необхідна також довідка з навчального закладу, для випускників минулих років – копія атестата. На всіх копіях потрібно вказати: “Згідно з оригіналом”, поставити підпис, написати прізвище та ініціали.
Організатори кажуть, не всі школи на Тернопільщині уже відправили документи, бо чекають “останнього учня”.


– Можна декілька разів надсилати документи. Цим правом треба скористатися і не чекати останнього абітурієнта, який виявить бажання. На жаль, є таке, що один-два абітурієнти, хоч їм в принципі і ЗНО не потрібне, бо вони не будуть вступати у виш, але вони мають складати ДПА з української мови у формі ЗНО тому треба їм обов’язково бути зареєстрованими, – каже Юрій Шайнюк.

До тестування з української мови і літератури зміни можна вносити лише до 6 березня, бо і саме ЗНО відбудеться найшвидше – 24 квітня. Для решти предметів дають трохи більше часу – до 1 квітня.