Головна здоров'я Завершується ремонт на другому та третьому поверхах інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги

Завершується ремонт на другому та третьому поверхах інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги

295

У Тернополі  триває реконструкція інфекційного відділення комунальної лікарні швидкої допомоги – єдиного в області, яке надає допомогу хворим з інфекційною патологією не лише з міста, а й з усієї Тернопільщини.

Загалом на капітальний ремонт інфекційного відділення комунальної лікарні швидкої допомоги передбачено майже 9 мільйонів гривень, з яких 5 – надано з Державного фонду регіонального розвитку, інша частина фінансується з міського бюджету. Приміщення інфекційної лікарні не ремонтувалося більше сорока років. За кошти міського бюджету на початку 2015 року відремонтували четвертий поверх, зараз же завершується ремонт на другому та третьому поверхах.

– Поки зимовий період, робляться активно внутрішні роботи, перестінки, перегородки, практично готові вже всі палати на усіх поверхах. Розраховуєм, що протягом двох тижнів закінчимо всі роботи внутрішні. Залишаться роботи зовнішні, це фасад всього відділеня, плюс добудова ліфтової шахти. Загалом роботи будуть тривати десь до травня місяця, щоб зробити якісно, повноцінно з утепленням. Тому що тут передбачено 2 санпропускника – окремо для дітей, окремо для дорослих, передбачено будівництво окремих очисних споруд, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

– Практично завершені роботи на третьому поверсі. Як ви бачили, на 4 поверсі вже знаходяться хворі, які лікуються. На 3 поверсі за прогнозами через десь тиждень-два ми уже готові будемо до прибирання і розміщення пацієнтів. Продовжуються роботи на 2 поверсі, вони вже також на завершальній стадії, залишились оздоблювальні роботи і генеральне прибирання. На кінець лютого ми будемо готові розміщувати пацієнтів на 2, 3, і 4 поверсі, – додає головний лікар Тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

У 2016 році з бюджету міста виділять близько чотирьох мільйонів гривень на придбання медичного обладнання та проведення ремонтних робіт у медичних закладах Тернополя.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here