додому спорт Завершується зимове міжсезоння для ФК “Тернопіль”

Завершується зимове міжсезоння для ФК “Тернопіль”

523

Після вдалої осінньої частини чемпіонату, муніципали зайняли третю сходинку у ІІ лізі, команду відпустили на новорічні та Різдвяні свята. 20 січня у ФК "Тернопіль" – перший день футбольних зборів.

Василь Івегеш, головний тренер: "В деякій мірі роздана була індивідуальна програма, і я знаю ,що всі, більшість футболістів були зайняті, якіграли десь в міні-турніри, бачив один там, той там появляється. Це приємно було, що люди були в режимі, і я надіюся, що на сьогоднішній час не приїдуть вони до нас на тренувальний збір з великою вагою. Зідзвонюємся, то говорять що все нормально".

Підготовку до весняної частини чемпіонату муніципали розпочнуть у понеділок, 20 січня.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Вже ввечері буде в нас тренування. На другий день ми проводимо традиційний наш Кубок ректора, де будуть 4 команди. Це буде ФК "Тернопіль" перша команда, ФК "Тернопіль-Педуніверситет" студентська, люди, які десь запрошені в нас, наші кандидати, мається на увазі, з Тернопільскої області, і, однозначно буде воротар, якого ми шукаємо. Бо ви знаєте, що Плетеницький в нас пішов. І Команда ліцею, яка є група підготовки нашої школи Фк "Тернополя". Після проведення того турніру ми зупинимось на цифрі 24-25 футболістів і будемо в режимі працювати до другого числа".