додому суспільство Завершено розслідування за фактом завищення вартості робіт з реконструкції обласного перинатального центру

Завершено розслідування за фактом завищення вартості робіт з реконструкції обласного перинатального центру

359

Завершено розслідування за фактом завищення вартості робіт з реконструкції обласного перинатального центру. Прокуратурою області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно службових осіб одного з будівельних підприємств та управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації. Обвинуваченим, згідно з санкцією інкремінованих злочинів, а це зловживання владою, службовим становищем та службове підроблення, загрожує до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на термін до 3 років.

– Встановлено, що службові особи будівельного підприємства та управління капітального будівництва держадміністрації, зловживаючи своїм службовим становищем, внесли за відома непрвдиві дані до акта виконаних робіт щодо реконсрукції обласного перинатального центру "Мати і дитина", посадовці перевищили обсяги виконаних робіт на загальну суму більше 215 тисяч гривень, – розповіла прес-секретар прокурора Тернпільської області Леся Гурецька.