додому Новини “Завдав збитків на 850 тисяч”: судитимуть мера Чорткова

“Завдав збитків на 850 тисяч”: судитимуть мера Чорткова

3617

На Тернопільщині судитимуть міського голову Чорткова Володимира Шматька, через службову недбалість якого громада втратила землі вартістю понад 850 тис. грн.

За даними слідства, міський голова підписав незаконні рішення про передачу у приватну власність 7 земельних ділянок площею понад 2 га вартістю понад 850 тис грн. На сесії органу місцевого самоврядування за ці рішення проголосувало менш як дві третини від присутніх депутатів, і за законом вони вважаються неприйнятими.

Внаслідок недбалості посадовця у приватну власність було безоплатно передано 7 земельних ділянок площею більш як 2 га та вартістю понад 850 тис грн.

За інкримінованою статтею ст. 367 ч.2 КК України обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та штраф від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Володимир Шматько погоджується з тим, що, внаслідок недогляду, процедура голосування була порушена, але зазначає, що землю передали у приватну власність місцевим жителям, які десятиліттями нею користувалися.