додому Новини Затвердили Державний бюджет на 2024 рік: скільки виділено на оборону

Затвердили Державний бюджет на 2024 рік: скільки виділено на оборону

714

Україна отримала головний фінансовий документ на наступний рік. У Державному бюджеті на 2024 рік чітко розставлені пріоритети: внутрішні ресурси підуть на те, щоб вистояти та перемогти.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль написав у Телеграмі.

“Державний бюджет на 2024 рік прийнято! Дякуємо парламентарям за підтримку та конструктивну позицію. В бюджеті чітко розставлені пріоритети. Всі наші внутрішні ресурси підуть на те, щоб вистояти та перемогти ворога. Практично 50% наших видатків — на оборону та безпеку України”, – написав Шмигаль.

За його словами, буде ще більше зброї та техніки, більше дронів, боєприпасів, ракет. Кожна гривня платників податків піде на армію.

“У бюджеті закладена індексація пенсій, а також зростання мінімальної зарплати”, – додав глава уряду. Прем’єр-міністр відзначив, що видатки на освіту зростуть на понад 20 млрд грн, видатки на медицину – також на понад 20 млрд грн. “Кошти на програму підтримки ветеранів збільшуємо вдвічі. Для підтримки бізнесу передбачаємо понад 40 млрд грн. Це все те, що робить нас сильнішими та веде до перемоги”, – резюмував Шмигаль.