додому Новини Затримки у виплаті допомоги при народженні дитини у Тернополі немає – міське...

Затримки у виплаті допомоги при народженні дитини у Тернополі немає – міське управління соцполітики

460

 

Затримки у виплаті соціальої допомоги при народженні дитини у Тернополі немає і не було, запевняють у міському управлінні соціальної політики. На відміну від деяких інших міст України. Довідки про склад сім'ї, як і раніше видаватимуть ЖЕКи чи інші відповідні установи. Міграційна служба надаватиме їм інформацію про зміну місця реєстрації громадян.

Інформація про те, що українським сім'ям важко отримати соціальну допомогу при народженні дитини, Тернополя не стосується, кажуть місцеві чиновники. Гроші з державного бюджету місто отримує вчасно і повністю. В Україні проблему викликало те, що довідки про стан сім'ї, які раніше видавали ЖЕКи, тепер можна отримати в міграційній службі. Вона ж поки процес видачі не налагодила. В управлінні соціальної політики Тернопільської міськради пояснюють: столичні чиновники проблему вже врегулювали.

– Міністерство вже дало доручення житлово-будівельним кооперативам, суб'єктам господарювання, житловим комплексам, сільським, селищним радам забезпечити видачу громадянам довідок про склад сім'ї.  А міграційній службі забезпечити негайне надання територіальним органам інформації, підприємствам, житлового фонду інформацію по зміну місця проживання. Це є лист Міністерства регіонального розвитку будівництва, який врегульовує ці проблеми там, де вони були. Проте в Тернополі, на щастя, таких проблем не було, – розповіла начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради Марія Чашка.