![pidvolochisk.max-1920x900.format-webp](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/pidvolochisk.max-1920x900.format-webp-640x465.webp)
Мешканця Хмельниччини, котрий вчинив крадіжки на території храму у Скалаті, взяли під варту. Про це повідомили в поліції Тернопільської області.
До поліціянтів Підволочиська надійшло повідомлення про те, що у Скалаті невідома особа, перебуваючи на території церкви, проникла у проборство та викрала звідти 1 500 гривень.
Поліцейські затримали зловмисника неподалік від місця скоєння злочину. Ним виявився раніше судимий 35-річний житель Хмельницької області. У нього забрали крадені гроші.
З’ясувалося, що злодій напередодні зайшов на територію цього ж храму та з будинку, у якому проживає священник, викрав 10 тисяч гривень та 400 фунтів.