![400429264_10159776491851218_8461448474044178947_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/400429264_10159776491851218_8461448474044178947_n-640x640.jpg)
Засновник тернопільської ІТ-компанії MagneticOne Municipal Technologies Руслан Савчишин отримав почесну відзнаку від начальника ГУ ДСНС у Тернопільській області. Це нагрудний знак “За заслуги”. Цією новиною Руслан Савчишин поділився на своїй фейсбук-сторінці.
“Хочу висловити щиру подяку команді ДСНС Тернопільської області за їхню щоденну працю та самовідданість. Ви – справжні герої, які ризикуєте своїм життям заради безпеки інших. Разом ми можемо зробити наш край більш безпечним!” – написав Руслан Савчишин.