Головна суспільство Засідку на водіїв-порушників влаштували працівники ДАІ у центрі Тернополя

Засідку на водіїв-порушників влаштували працівники ДАІ у центрі Тернополя

291

Засідку на водіїв-порушників влаштували працівники ДАІ у центрі Тернополя. До таких дій їх спонукали часті порушення правил дорожнього руху на перехресті вулиць Руської і Замкової, кажуть міліціонери. На підтвердження цієї думки – два протоколи всього за 15 хвилин роботи, і жоден з водіїв свою вину не заперечував.

Їдучи по Руській із боку Надставної церкви, попередньо зайнявши середню із трьох смуг, рух із якої дозволено лише прямо, чимало водіїв повертають ліворуч, до готелю Тернопіль. Роблячи так, вони зокрема підрізають інші автівки, які для такого ж маневру займали, як і належить, ліву смугу цієї дороги. Таке явище на цьому перехресті не поодиноке, кажуть працівники ДАІ.

– В години пік, от 8-9 година, тут дуже інтенсивність транспорту велика, тому всі стараються проскочити дане перехрестя з цеї середньої полоси, зі смуги, яка призначена для руху прямо, здійснюють поврот ліворуч, цим самим наражаючи інших учасників дорожнього руху, в тому числі особисто пішоходів наражають на небазпеку, – розповідає старший інспектор відділу адміністративної практики ВДАІ з обслуговування Тернополя Андрій Марцинишин.

Сказане працівником ДАІ було зроблене водіями. Лише за 15 хвилин роботи довелося складати відразу два протоколи за порушення правил дорожнього руху. Водії своєї вини і не заперечують.
 
– З порушенням згідний звичайно, згідний, що мене зупинили.

– Що ж тоді невдоволення викликало? 

– Що мене обурило? Те, що я поспішаю, бачте, а тепер чекаю вже 10 хвилин.

Чекати доведеться, доки працівники ДАІ не складуть адміністративний протокол. В ньому за  таке порушення передбачено штраф у сумі 255 гривень. Та головне, про що повинні пам'ятати водії – дотримання правил дорожнього руху і виконання вимог встановлених дорожніх знаків – це безпека і їх життя і життя оточуючих.

– Це перехрестя є аварійно небезпечним, вважається в нас. Тому що вулиці Руська-Замкова, тут досить часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди. І порушення умов дорожнього знаку – є одна з причин цих ДТП, – каже Андрій Марцинишин.

Профілактичні відпрацювання державтоінспекції на перехресті Руської і Замкової у Тернополі тривають.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here