Головна Новини Зарубіжні бізнесмени на засіданні трейд-клубу познайомились з економікою Тернопільщини

Зарубіжні бізнесмени на засіданні трейд-клубу познайомились з економікою Тернопільщини

379

vlcsnap-2015-10-08-17h54m03s249Члени Міжнародного трейд-клубу в Україні під час виїзного засідання у Тернополі знайомились із інвестиційною та зовнішньоекономічною діяльності області. До нас прибули представники 12 зарубіжних країн та українські бізнесмени. А кращі експортери Тернопільщини сьогодні отримали.

Засідання міжнародного трейд-клубу у Тернополі – це подія загальнодержавного масштабу і черговий поштовх до того, аби на Тернопільщину прийшли інвестиції і область розвивалась. Тут представники багатьох країн, делегації Чехії, Словаччини, Австралії, Малайзії, Індії – всього 12 зарубіжних країн-гостей, та українські бізнесмени.

– Оскільки Україна ще недостатньо відома у світі через бізнес-представництва, то сьогодні наше основне завдання економічний зокрема потенціал нашого регіону, показати наші перспективи для того, аби залучити більше і більше бізнес-партнерів у наше виробництво, – розповідає проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ Василь Брич.

Свою продукцію представили різні підприємства області у харчовій, видавничій, промисловій, сільськогосподарчій галузях. Тернопільський національний економічний університет шукає на засіданні інвесторів, які б допомогли грошима для вдосконалення приладу для ідентифікації звотного гортанного нерва. Його вже використовують тернопільські хірурги. У ТНЕУ хочуть налагодити промислове виробництво такого приладу.

– Ми займаємося розширенням специфіки і роботи цього приладу. Оскільки не тільки гортанний нерв, а в шиї проходять велика кількість нервів, і наш прилад допомагає хірургам у виявленні цих нервів і уникненні їхнього пошкодження. Тому що їхнє пошкодження призводить до ускладнень в людини з мовою, – розказує в.о завідувача кафедри комп’ютерних наук ТНЕУ Андрій Пукас.

Кращих експортерів нашої області нагородили.

– На цьому форумі я можу познайомитись з потенційними своїми партнерами, які могли би брати твою продукцію і реалізовувати в тих країнах, з яких країн вони прибули. Ми сьогодні получили нагороду як кращий експортер року, я думаю, що заслуга заслужена, зараз такий час, що ми повинні шукати ринки збуту не тільки в себе в державі, а й за межами держави, – каже директор підприємства, що виробляє морозиво Мирослав Білик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here